Movies
Ratings
103
2012Rated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 4.5