Movies
Ratings
575
Men in HopeRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.5
Batman ForeverRated ★ 3.5
BeowulfRated ★ 4.0
PushRated ★ 3.0
DaredevilRated ★ 4.0
Superman IIRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
The Lone RangerRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
Partly CloudyRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0
BURN·ERated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0