Titles you rated
The ManipulatedRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
True Detective: Night CountryRated ★ 4.0
Gangnam B-SideRated ★ 2.5
Your HonorRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 2.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The OARated ★ 4.0
The OARated ★ 4.0
Drops of God Season 1Rated ★ 3.5
11.22.63Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
DevsRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0