Movies
Ratings
1209
Midnight in ParisRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
ArcoRated ★ 4.5
There’s Still TomorrowRated ★ 5.0
HoppersRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.0
Pretty CrazyRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0