Movies
Ratings
112
Chicken RunRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
S.I.U.Rated ★ 2.5
Love FictionRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Killer ToonRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0