Titles you rated
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 2.0- Brilliant LegacyRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5