Movies
Ratings
648
Project Hail MaryRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Cirque du Soleil: Journey of ManRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.0
SiratRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Taylor Swift: The Eras Tour - The Final ShowRated ★ 5.0
The Life of ChuckRated ★ 4.0- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Your LetterRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0