Titles you rated
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 0.5
Public EnemyRated ★ 4.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0