Titles you rated
InceptionRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 4.5
The City of Lost ChildrenRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0