Movies
Ratings
885
Paris, TexasRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 2.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
OasisRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 2.0
It's a Summer Film!Rated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
All the Long NightsRated ★ 4.5
Captain FantasticRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 2.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 2.5
The Life of ChuckRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.0