Movies
Ratings
981
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
RougeRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.0
Die, My LoveRated ★ 3.0- 「秒速5センチメートル」特別映像 - ある春の記憶 -Rated ★ 3.5
ArcoRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Ne Zha 2Rated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
HamnetRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0