Movies
Ratings
639
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 3.5
The SignalRated ★ 3.5
Project AlmanacRated ★ 3.5
The Red ShoesRated ★ 3.5
AllegiantRated ★ 4.0
Chinese ZodiacRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
TomorrowlandRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
American UltraRated ★ 3.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.5
Rush HourRated ★ 4.0
Grave EncountersRated ★ 4.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The RingRated ★ 4.0
In the Heart of the SeaRated ★ 3.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 4.0