Movies
Ratings
1172
SinnersRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
Seven SamuraiRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Funny GamesRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
CycleMaheshRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 2.0
FuryRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0