Movies
Ratings
1552- Whispering WaterRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
BakudanRated ★ 3.0- App the HorrorRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 3.0- HumintRated ★ 2.0
MercyRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 3.0- CODE: GRated ★ 1.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.0- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.5
The Great FloodRated ★ 1.5
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 1.5
Look BackRated ★ 4.0- No DivingRated ★ 5.0
- Not TransparentRated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 4.0