Movies
Ratings
419
Love LetterRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 5.0