Titles you rated
In the Realm of the SensesRated ★ 4.5
Mad MaxRated ★ 5.0
Bicycle ThievesRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 5.0
Love StoryRated ★ 4.5
The Great DictatorRated ★ 4.5
Rear WindowRated ★ 4.5
Mary PoppinsRated ★ 4.5
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 5.0
The StingRated ★ 4.5
Seven SamuraiRated ★ 4.5
CasablancaRated ★ 5.0
RashomonRated ★ 5.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.5
Fist of FuryRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Singin' in the RainRated ★ 5.0
PsychoRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 4.0