Movies
Ratings
1204
Project Hail MaryRated ★ 4.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.0
Down by LawRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Swiss Army ManRated ★ 4.5
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 3.5
A Whisker AwayRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.0
Stranger Than ParadiseRated ★ 4.5
Voices of a Distant StarRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
Night FishingRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0
IncoherenceRated ★ 3.5
JudgementRated ★ 3.5- The Perfect FishplateRated ★ 4.0