Movies
Ratings
331
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
War MachineRated ★ 1.0
Speak No EvilRated ★ 1.5
SicarioRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 1.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.5
The Equalizer 3Rated ★ 3.0
Land of BadRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
The Life of ChuckRated ★ 3.0