Titles you rated
SamakdoRated ★ 1.5- Whispering WaterRated ★ 2.5
The ClosetRated ★ 1.0
MetamorphosisRated ★ 2.5
The 8th NightRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 4.0- HumintRated ★ 2.5
Jennifer's BodyRated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 3.5
Alien³Rated ★ 1.5
AliensRated ★ 3.5
AlienRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Blood Red SkyRated ★ 2.0
The Ghost GameRated ★ 1.5
Train DreamsRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Things Heard & SeenRated ★ 1.5
You Should Have LeftRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 4.0