Movies
Ratings
738
The WhaleRated ★ 4.0
SignsRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
First ReformedRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
Ocean's TwelveRated ★ 2.0
To Each His Own CinemaRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
The SalesmanRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 3.5
TarRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 4.0
RosettaRated ★ 4.0
Little OdessaRated ★ 3.5
Public EnemiesRated ★ 4.0
Armageddon TimeRated ★ 3.5
Mona Lisa and the Blood MoonRated ★ 3.5
Infinity PoolRated ★ 4.5