Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 2.0
The World of LoveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Adaptation.Rated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 2.0
NobodyRated ★ 3.0