Movies
Ratings
130
The Social NetworkRated ★ 4.5
Citizen KaneRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 2.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.5