Titles you rated
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Mulholland DriveRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
The Bridge CurseRated ★ 2.0
Ju-on: The CurseRated ★ 3.5
In the Tall GrassRated ★ 3.0