Movies
Ratings
54
CobwebRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0- Method ActingRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
The People UpstairsRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 1.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 3.5
Pretty CrazyRated ★ 1.5
Number OneRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.5