Titles you rated
The ManipulatedRated ★ 0.5
The Price of ConfessionRated ★ 1.5
As You Stood ByRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.0
Shadow Detective Season 2Rated ★ 2.0
Shadow Detective Season 1Rated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
I Am SoloRated ★ 5.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 2.5