Titles you rated
War MachineRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5- Winter DaysRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Wings of DesireRated ★ 4.0- No HairRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5