Movies
Ratings
130
Sausage PartyRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 4.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
Love Is in the AirRated ★ 5.0
The Jane Austen Book ClubRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0