Movies
Ratings
529
We Live In TimeRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.0
Super Happy ForeverRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.0
The Life of ChuckRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Detective Conan: The Culprit from the PastRated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5