Movies
Ratings
145
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
A Serious ManRated ★ 1.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
My Sister's KeeperRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Wedding DressRated ★ 1.5
TroyRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Taare Zameen ParRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 4.0
PenelopeRated ★ 3.5
Grace of MonacoRated ★ 2.5
The Divine WeaponRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
OasisRated ★ 4.5