Movies
Ratings
1737
A Scene at the SeaRated ★ 4.5
The People UpstairsRated ★ 2.5
Die, My LoveRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.0
A Dangerous WomanRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.0
FriendRated ★ 4.0
The Chronology of WaterRated ★ 3.0
SiratRated ★ 4.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.5- Those Who Leave Buy FlowersRated ★ 4.5
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Super Happy ForeverRated ★ 4.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.5
Jay KellyRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5