Movies
Ratings
405
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 1.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.0
- One WinRated ★ 2.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
A Complete UnknownRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5