Movies
Ratings
482- Whispering WaterRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Slide Strum MuteRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0- HumintRated ★ 2.5
Wuthering HeightsRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
Project YRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 5.0
BugoniaRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
BabygirlRated ★ 3.5