Movies
Ratings
191
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Send HelpRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
The World of LoveRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Someone GreatRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
SupersonicRated ★ 4.0
Watching the DetectivesRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 2.0
Stop Making SenseRated ★ 3.0