Movies
Ratings
1038
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Happy as LazzaroRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 2.5
First CowRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 2.5
The NorthmanRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 4.0