Movies
Ratings
134
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 4.0
AnselmRated ★ 3.5
Honey and CloverRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
The Science of SleepRated ★ 3.0