Movies
Ratings
304
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
- The UglyRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5