Movies
Ratings
1464
Pale MoonRated ★ 4.0
Homeward BoundRated ★ 3.0
LifeboatRated ★ 3.5
The FarewellRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
North by NorthwestRated ★ 4.0
The Perfect NeighborRated ★ 2.5
SiratRated ★ 3.5
The 39 StepsRated ★ 3.5
We Have a GhostRated ★ 2.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5- A Dance That SpeaksRated ★ 3.0
- In Our DayRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Super Happy ForeverRated ★ 4.5
The MachinistRated ★ 3.5
Meek's CutoffRated ★ 3.0