Movies
Ratings
597
BoyhoodRated ★ 4.5
Kill Your DarlingsRated ★ 5.0
JunoRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 4.0
The Man Who Wasn't ThereRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 5.0
UpgradeRated ★ 3.5
Up in the AirRated ★ 4.0
Mother!Rated ★ 5.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
FrankRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 5.0
CashbackRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Magic in the MoonlightRated ★ 5.0