Movies
Ratings
784- Tango at DawnRated ★ 1.5
- Whispering WaterRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0- Method ActingRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 2.0
The MasterRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.5
The Only Living Boy in New YorkRated ★ 2.0
There’s Still TomorrowRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 1.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
The Chronology of WaterRated ★ 0.5
EraserheadRated ★ 3.5
TuesdayRated ★ 1.5