Series
Ratings
123
Shop of the LampRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
MaidRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The Haunting of Bly ManorRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5