Movies
Ratings
143
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 2.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 1.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 4.0