Movies
Ratings
296
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The Iron LadyRated ★ 3.0
Searching for the ElephantRated ★ 1.0
A Letter to MomoRated ★ 3.0
War HorseRated ★ 5.0
Shark TaleRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Shrek 2Rated ★ 3.0