Movies
Ratings
206
BlindRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
Body of LiesRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
3:10 to YumaRated ★ 4.5
Death RaceRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0