Movies
Ratings
1788
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
ThrashRated ★ 0.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 3.0
The Cursed: Insatiable DesiresRated ★ 1.5
EternityRated ★ 4.0
M3GAN 2.0Rated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.0- Ghost TrainRated ★ 2.0
TASTES OF HORRORRated ★ 2.0
Ghost MansionRated ★ 2.5
The UnhealerRated ★ 1.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Karada Sagashi The Last NightRated ★ 1.0
Despicable Me 4Rated ★ 1.0
Karate Kid: LegendsRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
Until DawnRated ★ 2.0