Movies
Ratings
617
Only the BraveRated ★ 5.0
FlightRated ★ 5.0
Flags of Our FathersRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
DreddRated ★ 1.0
The PrestigeRated ★ 3.5
Letters from Iwo JimaRated ★ 5.0
The CommandRated ★ 2.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
FelonRated ★ 3.5
The MessageRated ★ 3.0
ThesisRated ★ 2.5
A Moment of RomanceRated ★ 0.5
MotherRated ★ 3.5