Movies
Ratings
776
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Old Guard 2Rated ★ 1.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5