Titles you rated
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
EddingtonRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0
WeaponsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
BossRated ★ 1.5
The WhaleRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
Hard TruthsRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 2.5
MovingRated ★ 5.0- Melancholy RegretsRated ★ 4.5
- Planet SpoiliaRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0