Movies
Ratings
119
NosferatuRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 3.0
Wuthering HeightsRated ★ 2.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
Lisa FrankensteinRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Aespa: My First PageRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Heads of StateRated ★ 2.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.0
Girls on topRated ★ 3.5- Can I Borrow a LightRated ★ 3.5