Movies
Ratings
207
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Jackass Number TwoRated ★ 3.0
We Will Rock YouRated ★ 5.0
Shark TaleRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
ThorRated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0