Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.5
HereRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
SolaninRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 2.5
After EarthRated ★ 1.5
Ad AstraRated ★ 3.5
Watching the DetectivesRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5